Історія тернопільського теплоходу “Капітан Парій” (Відео)

Історія тернопільського теплоходу “Капітан Парій” (Відео)

Головна атракція Тернопільського ставу: як проходить робочий день на теплоході Тернополя.

Щоразу на теплоході "Капітан Парій" - інші екскурсії. Цього разу - діти з Рівненщини вперше приїхали на таку екскурсію, і від побаченого у захваті, передає "Тернопіль1".

З дітьми радіє й класний керівник - пані Ганна каже, поїздку на катері організувала аби показати дітям, який Тернопіль красивий і цікавий. Повідомляє Т1 Новини.
Не тільки гості з Рівненщини, тернополяни теж люблять рідний теплохід. Пані Оксана розповідає, - це спогади її дитинства, а тепер жінка приходить сюди зі своєю донькою. Інколи приводить сюди родичів та друзів.
Капітан цього теплоходу Віталій Стасюк, тут працює вже 7-ий рік поспіль. Розповідає: робочий день починається з 9 години, разом із матросом прибирають палубу, готуються до екскурсії. Віталій згадує, теплохід побудували ще в 1964 році саме для Тернопільського ставу.

Гордість Тернополя: історія теплоходу "Капітан Парій"

Гордість Тернополя: історія теплоходу "Капітан Парій"Щоразу на теплоході інші екскурсії. Сьогодні гості з Рівненщини. Діти вперше приїхали на таку екскурсію, від побаченого у захваті. Радіє і класний керівник - пані Ганна каже, поїздку на катері організувала аби показати дітям, який Тернопіль красивий і цікавий. Повідомляє Т1 Новини.Не тільки гості з Рівненщини, тернополяни теж люблять рідний теплохід. Пані Оксана розповідає, - це спогади її дитинства, а тепер жінка приходить сюди зі своєю донькою. Інколи приводить сюди родичів та друзів.Капітан цього теплоходу Віталій Стасюк, тут працює вже 7-ий рік поспіль. Розповідає: робочий день починається з 9 години, разом із матросом прибирають палубу, готуються до екскурсії. Віталій згадує, теплохід побудували ще в 1964 році саме для Тернопільського ставу.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 14. Juni 2019Загрузка...