Ірина Демкура і Наталія Нетовкіна запрошують на онлайн-зустріч «Поки Всі Вдома – змінюйся»

gazpostach

Ірина Демкура і Наталія Нетовкіна запрошують на онлайн-зустріч «Поки Всі Вдома – змінюйся»

Сьогодні жінки беруть активну участь у перетвореннях економіки, змінюють форми трудової активності, – і цим вже нікого не здивуєш. Але чи так було в Україні ще 20 років тому?

Про підприємництво, започаткування і розвиток власної справи в Україні, соціальну складову бізнесу, підтримку молоді та інше – поговоримо у прямому ефірі 1 травня з чарівними, успішними жінками.

Ірина Демкура, співвласниця ТЦ "Атріум", президентка ГО "Ділові Українські Жінки" у Тернопільській області, запрошує до діалогу Наталію Колодницьку (Нетовкіна), власницю Ювелірного Дому ZARINA, президентку ГО «Ділові Українські Жінки».

- Наталія Нетовкіна відома в Україні не лише завдяки створеному нею у 1998 році першого діамантового українського бренду, а і завдяки активній соціальній та громадській позиції. Наталія заснувала громадську організацію ДУЖ – Ділові Українські Жінки, яка об’єднала активних жінок-підприємців з 16 областей України.

У 2020 році ДУЖу виповнюється 11 років. І протягом цих 11 років організація зробила значний внесок у розвиток підприємництва в Україні, організувала безліч конференцій та мотиваційних зустрічей, активно займається соціальними проєктами. Наталія вже багато років опікується благодійним фондом "Віра. Надія. Любов", організовує благодійний фестиваль Святого Миколая, фестиваль VIRA FEST.

Вже сьогодні, 1 травня, о 18:30 – чекаємо усіх на онлайн-зустрічі у рамках нашої платформи #покивсівдома_маркетингзмін. Місце зустрічі: YouTube-каналі Demkura Taras.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)