iphone 13: коли вийде і чи варто купувати

gazpostach

iphone 13: коли вийде і чи варто купувати

Враження від вересневої презентації Apple у більшості фанатів бренду залишилися суто позитивні - вдосконалені годинник Smart Watch, оновлений iPad mini і відразу чотири нових смартфона, і все це з великою кількістю нових функцій і технологій, які значно поглиблюють та покращують досвід користування гаджетами Apple. Озвучена також і дата виходу iPhone 13 - в Україні перші продажі почнуться вже в кінці вересня. У гіршому випадку отримати новинку можна буде на початку жовтня, але не пізніше. А ми тим часом розповімо, як змінився iPhone 13 в порівнянні з торішньою моделлю, і які версії доступні для попереднього замовлення вже зараз.

Відразу 4 нових iPhone 13, один з яких вам точно підійде

В 2021 році оновлена лінійка смартфонів включає:

  • iPhone 13 mini з дисплеєм 5.4 "- від 27 999 грн;
  • iPhone 13 з дисплеєм 6.1 "- від 29 999 грн;
  • iPhone 13 Pro з дисплеєм 6.1 "- від 39 999 грн;
  • iPhone 13 Pro Max з дисплеєм 6.7 "- від 43 999 грн.

Перші дві моделі можна вважати базовими флагманами, і вони мають досить схожі апаратно-технічні характеристики, включаючи обсяг оперативної пам'яті і кількість камер. iPhone 13 і iPhone 13 mini оснащені системою з двох камер, які підтримують поліпшену оптичну стабілізацію зі зрушенням матриці - це та сама технологія, яка в минулому поколінні була доступна тільки власникам флагманського iPhone 12 Pro Max. Тепер вона перекочувала і на молодші моделі.

Більше плавності, більше динаміки - нові OLED-екрани

Базові флагмани отримали стандартний 60-герцовий дисплей, в той час як технологія LTPO і дисплеї ProMotion з частотою 120 Гц реалізовані тільки на старших моделях з приставкою «Pro». Динамічна частота оновлення зображення на дисплеї - нова фішка старших айфонів, яка дозволяє істотно підвищити плавність екранів при скролінгу і відображенні динамічного контенту. Коли це необхідно, дисплей працює на частоті 120 Гц, але як тільки картинка стає статичною, програмне забезпечення автоматично знижує частоту приблизно до 10-30 Гц, що дозволяє знизити енергоспоживання пристрою.

При цьому зміна частоти користувач помітити ніяк не може, так що на якості досвіду при використанні це ніяк не відіб'ється.

Новий кінематографічний режим для контентмейкерів

Якщо ви любите знімати якісні відео у високій роздільній здатності, будь-який з iPhone 13 підійде ідеально - Apple додали нову функцію кінематографічної зйомки зі стежачим фокусом, яка дозволяє утримувати увагу об'єктива на людині в кадрі навіть під час руху.

Тепер iPhone здатний автоматично перемикати фокус, в залежності від контенту в кадрі. На презентації Apple продемонстрували, як це працює - чоловік в кадрі перевів погляд на жінку позаду, і iPhone автоматично переключив фокус на неї. Таким чином, смартфон відкриває кардинально нові можливості для відеозйомки. А при необхідності ви можете розставити фокусування вже після зйомки, щоб в процесі запису не відволікатися на ці нюанси.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)