Інвалід-візочник з Козови добився встановлення інформаційної таблички на старовинному замку

gazpostach

Інвалід-візочник з Козови добився встановлення інформаційної таблички на старовинному замку

Віктор Старущак з друзями біля замку

Віктор Старущак з друзями біля замку

Це зробив 29-річний Віктор Старущак з містечка Козова на Тернопільщині – інвалід І групи, який від народження не ходить, пише "Прес-Центр".

Чоловік вивчав історію замку у рідному місті. З’ясував, що його збудували князі Потоцькі у ХVІ столітті. Оскільки дуже вболіває за рідне місто і його історію, не міг лишатися байдужим до того, що навіть мешканці Козови не знають, що за руїни тут розташовані. Тож у квітні цього року Віктор Старущак звернувся до в.о. голови Козівської райдержадміністрації Ігоря Прокопового, щоб встановити на замку табличку з інформацією про його засновників та час заснування. Влада відгукнулася на це прохання. І сьогодні на замку табличку з написом «Руіни замку Потоцьких 16 століття» розмістили.

У планах Віктора Старущака - прибрати територію замку від сміття, провести сюди світло, Wi-Fi, встановити столики, щоб там відпочивала молодь. Залучити до цього він збирається друзів, спонсорів, владу.

Нагадаємо, що Віктор Старущак прославився тим, що створив у російській соцмережі «Однокласники» найбільшу проукраїнську патріотичну групу "Західна Україна для всіх!!! Україна це Європа!!!", яка налічує понад 58 тисяч людей.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)