Іноземця-нелегала змусили покинути Тернопіль

gazpostach

Іноземця-нелегала змусили покинути Тернопіль

загруженное (12)Днями Україну примусово покинув 36-річний громадянин Алжирської Народної Демократичної  республіки. Позов Управління ДМС України в Тернопільській області про його видворення суд задовольнив у квітні. Останні кілька місяців, згідно рішення Феміди, порушник перебував у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Як повідомляли в міграційній службі раніше, в Україні алжирець незаконно проживав з 2013 р., а приїхав сюди кількома роками раніше за запрошенням місцевого вишу. Невдовзі іноземець одружився з тернополянкою, відтак у 2010 р. йому був наданий дозвіл на імміграцію і видана посвідка на постійне проживання в Україні. Але після розірвання шлюбу, у чоловіка зникли законні підстави для постійного перебування в Україні. Він мав самостійно покинути територію нашої країни, однак не зробив цього.

З пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до столичного аеропорту порушника супроводжували працівники міграційної служби Тернопільщини, - розповіла т.в.о. начальника відділу у справах іноземців і біженців та протидії незаконній міграції Управління ДМС України в Тернопільській області Олена Легка. - Вони на службовому автомобілі доправили порушника з Волині до Києва.

У столиці консул Алжирської Народної Демократичної республіки документував іноземця паспортом його рідної країни, оскільки попередній документ чоловік втратив. Про це повідомили Управлінні Державної міграційної служби України в Тернопільській області.

- Після того, як іноземець отримав паспорт, його повезли в аеропорт повідомила Олена Легка. – Там, згідно процедури, наші працівники дочекалися, коли літак порушника підніметься у небо.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)