Індія почала тестувати вакцину проти коронавірусу на людях

gazpostach

Індія почала тестувати вакцину проти коронавірусу на людях

Клінічні випробування розробленої в Індії вакцини "Коваксин" проти COVID-19 почалися у Всеіндійському інституті медичних наук в Делі. Першу дозу ввели 30-річному жителю столиці. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Times of India.

Добровольця протягом двох годин тримали під наглядом у лікарні. Моментальні побічні ефекти у чоловіка не спостерігалися, але його будуть контролювати протягом тижня. У препараті використовується інактивована версія білка шипа SARS-CoV-2, що має викликати реакцію імунної системи у вигляді вироблення антитіл.

Спочатку добровольцям будуть вводити малі дози препарату. Якщо виявиться, що вона безпечна, то наступній групі дозування збільшать. За даними Університету Джонса Хопкінса, Індія посідає третє місце в світі за кількістю інфікованих. Раніше у Великобританії підсумовували випробування вакцини від коронавірусу на людях. Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я спрогнозували, що масова вакцинація від коронавірусу може початися в середині 2021 року.

Також у ВООЗ повідомили, що перший мільярд вакцин проти коронавірусу буде направлено в країни з низьким і середнім рівнем доходу.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)