Іграшки для малюків: як вибрати вдалий подарунок?

gazpostach

Іграшки для малюків: як вибрати вдалий подарунок?

Життєва ситуація: вас запросили на сімейне свято, а щодо подарунків — жодних ідей. Більшість обирають найпростіший шлях та дарують батькам гроші у конвертику. Непогана традиція, адже родині, де народився малюк (особливо якщо він не перший!), завжди потрібні кошти. Але, погодьтеся, це ж так приємно — подарувати щось цікаве та корисне саме малюкові, в якого день народження чи хрестини. Як вчинити, якщо власних дітей у вас поки що немає, а розмаїття дитячих товарів у тематичних відділах вражає? Не турбуйтеся, ми допоможемо вибрати найкраще, саме те, що сподобається дитині.

Поради щодо «малюкових» забавок та аксесуарів

Перше правило — вибирати продавця, який заслуговує на довіру. Сучасні можливості позбавляють необхідності купувати дитячі товари на ринку або в найближчому кіоску. Там можна натрапити на справді небезпечні екземпляри — з токсичної неякісної пластмаси. Зверніть увагу на асортимент іграшок для найменших в інтернет-магазині «АШАН» https://auchan.ua/igrushki-dlja-malyshej/. Тут можна придбати лише якісні товари для немовлят від тих виробників, які змогли сертифікатами підтвердити якість своєї продукції. Завдяки поштовому сервісу замовлення можна отримати на найближче його відділення. Отже, вибираємо!

Від 0 до 6 місяців — дитинча ще не може повноцінно сфокусуватися на тому чи іншому предметі й лише за кілька місяців від народження починає розрізняти обличчя близьких, тягнеться ручками, робить рухи захоплення. У цей період маля реагує на голосні звуки, яскраві кольори, починає пізнавати текстури. Подаруйте малюкові набір підвісних брязкалець для ліжечка чи візочка, ігрову станцію, якою дитинка грається, лежачи. Завжди в тренді іграшки та аксесуари для купання. Також гарна ідея для подарунка!

Від 6 місяців до 1,5 року. Період бурхливого розвитку та перших кроків із пізнання світу. У цьому віці корисні пізнавальні ігрові набори. Під веселі пісеньки вони навчать карапуза розпізнавати кольори, геометричні фігури, суміщати їх тощо. Хороший вибір — музичний столик, дитячий планшет, пульт, телефон — такі інтерактивні ігри розвивають моторику, сприйняття, логіку, пам’ять. Також діткам з одного року стають цікавими машинки, ляльки, перші конструктори. Дуже якісні товари у цій ніші пропонує LEGO. Іграшки на коліщатках — Fisher-Price. Бренд One Two Fun (вибирайте в асортименті «АШАН») пропонує фантастичний вибір яскравих та цікавих іграшок для даної вікової категорії та старше.

До трьох років — дитина починає проявляти інтереси та здібності. Краще поцікавитись у батьків або в самого малюка, що саме хотілося б отримати в подарунок. Конструктори, набори фігурок, м’які іграшки, ляльки, книжки — це все підходить!

Для ігор поза приміщенням, якщо це доречно за сезоном, запропонуйте дитині пасочки, відерця, лопатки. Коли підросте — самокат, роликові ковзани тощо.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)