Ігор Дем’янчук зустрівся з представниками ТОВ “СЕ Борднетце-Україна ”

gazpostach

Ігор Дем’янчук зустрівся з представниками ТОВ “СЕ Борднетце-Україна ”

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука з фінансовим директором ТОВ “СЕ Борднетце-Україна”, на якій обговорено господарську діяльність підприємства та перспективні напрямки роботи  у 2021 році.

«Активна співпраця з представниками великого бізнесу в області є надзвичайно важлива та актуальна, саме подібні підприємства створюють велику кількість робочих місць та справно платять податки. Нещодавно в мене була зустріч з представниками малого і мікробізнесу, які не менш важливі для розвитку економіки області. Спільні, регульовані дії допоможуть розв'язувати проблемні питання, з якими стикаються як великий, так і малий бізнес», - зазначив Ігор Дем’янчук.

Нагадаємо, ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” є одним з основних бюджетоутворювальних промислових підприємств області, яке активно розвивається, створює нові робочі місця. Підприємство є провідним виробником кабельно-провідникової продукції для автоконцерну Volkswagen.

Підприємство спеціалізується на виробництві: суцільної кабельної мережі, яка забезпечує електричну функціональність автомобіля.

Станом на сьогодні на підприємстві працює  понад 3,5 тисячі найманих працівників.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)