Ідеологічна коаліція Свободи із зеленими, або як вручну робили вибори у Тернополі

gazpostach

Ідеологічна коаліція Свободи із зеленими, або як вручну робили вибори у Тернополі

ВО Свобода, об‘єднавшись із антиукраїнськими силами, а саме: «Слуги народу», їхніми сателітами від «За майбутнє» і «Довіри», утворили коаліцію в Тернопільській обласній раді.

Про цей план Труша-Надала-Головка депутат Тернопільської обласної ради Богдан Яциковський попереджав неодноразово у своїх виступах в ЗМІ. Про це свідчить і скандальна пепеписка Головка з Кузьміним  про те, як нас не допустити до виборів, повідомив тернопільський політик на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

« Я та моя команда мішала своєю системною та конструктивною критикою владі як в області, так і в місті. Вони не змогли нас зняти з виборів, бо ми виграли 13 судів, тому свої плани вони зреалізували на виборчих дільницях, де ми недорахувалися великої кількості голосів. Ні кому не секрет, що Надал в Тернополі «за вуха» витягнув «За Майбутнє» і слуг домалювавши їм 5%, де ручне ТВК, зібравши печатки з виборчих комісій робило, вибори в ручну.Якби ми пройшли до ради, то очевидно, що такої коаліції б не було.

Такий формат співпраці поширюється і на всі райони в області, зокрема: голову Чортківської райради має отримати Довіра, заступника - слуги. В Тернопільському районі має бути голова від Свободи, заступник - від Зе. Аналогічна конфігурація відбувається і в Кременецькому районі і по всіх ОТГ області... Як дешево коштує патріотизм...

Сумно...», - підсумував політик.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)