Радикальні тернополяни отримав нагороди від Олега Ляшка (Фото)

Радикальні тернополяни отримав нагороди від Олега Ляшка (Фото)

DSC_0750Вчора в Івано-Франківську на партійній конференції РПЛ з нагоди Дня відновлення Незалежності Української держави та 160 років від дня народження засновника Радикальної партії Івана Франка троє тернополян отримали нагороди від лідера партії, керіника фракції у Верховній Раді Олега Ляшка.

Делегацію від Тернопільщини очолив керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Тернопільській обласній раді Богдан Яциковський. До складу делегації увійшли представники від районів та активні партійні діячі. DSC_0954

-Такі зустрічі із лідером партії дуже потрібні для усіх партійців, задля відчуття командного радикального духу. Кожен хто вважає себе радикалом повинен знати, що ми усі - одна команда, яка бореться за добробут кожного українця, починаючи із сільських рад і аж до Верховної Ради. Олег Валерійович наголосив, що ми повинні брати приклад з засновника нашої партії - Івана Франка,Ми повинні боряться і побороти! Лупати сю скалу заради людей і ні жар, ні холод не спинить нас!, - сказав Богдан Яциковський.

Особливу увагу приділили тим, хто захищав нашу Україну в зоні АТО та активно займається волонтерством. Від Тернопільської області Олег Ляшко нагородив бійців: Василя Івахова із Стриївки та Олега Шаповала з Вишнівця також волонтера Віктора Зелінського з Шумська.

DSC_0760

Василь Івахов

DSC_0764

Олег Шаповал

DSC_0771

Віктор Зелінський

Разом із Олегом Ляшком на зустріч з колективом приїхали депутати: Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук та Василь Амельченко.DSC_0638DSC_0879DSC_0913DSC_0842 DSC_0930

 
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)