Голова ОДА Степан Барна нагородив переможців теренової гри "Легенда УПА"

gazpostach

Голова ОДА Степан Барна нагородив переможців теренової гри "Легенда УПА"

11269724_831700340217652_1758348669_oОбласна теренова гра «Легенда УПА» проходила на Теребовлянщині 16-17 травня. На другий день було підбито підсумки змагань.

Перемогу в змаганнях здобула команда  Тернопільського району. Друге місце посіла команда Зборівського району, а третє – Козівського. Команда Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка представляла у грі Теребовлянщину виборола 5-е місце.

В церемонії народження переможців взяв участь голова Тернопільської ОДА Степан Барна, пише tr.te.ua.

«Такі заходи потрібні зараз нам як ніколи. Вони розвивають патріотичний настрій у молоді,  якій, власне, творити майбутнє України. «Легенда УПА» є   символом нескореності українського народу. Ми повинні це розуміти і всіляко підтримувати такі починання»,- підкреслив очільник Тернопільщини.

Переможців та учасників змагань також привітали заступник голови райдержадміністрації Марія Чех та депутат Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кривокульський, депутат Тернопільської обласної ради Віталій Шафранський, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол, завідувач сектору у справах сім’ї та молоді РДА Галина Майор.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)