На Тернопіллі по подіуму ходитимуть кози

gazpostach

На Тернопіллі по подіуму ходитимуть кози

Відчути дух справжніх народних гулянь, свою козу показати і на чужих подивитися, матимуть змогу ті, хто подолає незначну відстань до маленького містечка Козова. Адже вже цього літа тут пройде другий фольклорний агро-мистецький фестиваль «Коза Фест», який презентували в Тернополі.

5-5

Парадом керує її величність коза. Вже другий рік поспіль в маленькому містечку, що на Тернопіллі, саме на її честь організовують дефіляду. Яким буде цьогорічне дійство та чим дивуватимуть гостей міста? На презентації фестивалю «КозаФест» розповідали організатори.

«Учасникам будуть грошові презенти. Адже все святкування відбувається навколо кіз. То ми запрошуємо всіх власників цих тварин. Сподіваємося їх буде багато». Розповів співорганізатор Олег Макогін.

Коза - всьому голова на агро-мистецькому фестивалі. Гості свята матимуть змогу скуштувати свіже козине молочко та страви з нього, взяти участь в різноманітних конкурсах, майстер класах, поспівати та потанцювати. А однією з родзинок, як і минулого року, буде конкурс краси серед кіз. Організатори вміло тримають інтригу - всіх секретів дефіляди не розказують.

Для творчих людей- хороша новина, адже під час прес-конференції організатори оголосили конкурс на створення садово-паркової скульптури Кози. Переможець отримає грошову винагороду у розмірі п’яти тисяч гривень. Ідеї можна надсилати до 15 квітня.Скульптуру - переможця встановлять на центральній площі Козови. Для неї у містечку вже виділено окреме місце.


Ще одна громада у Тернопільській області покинула Московський Патріархат


«Ми пропонуємо поки що подавати нам ідеї. Виконання - це вже робота автора. Було б добре, якби цю ідею ми втілили цього року, під час фестивалю».

Організатори зорієнтовують, що «водитимуть» козу в другу неділю серпня. Мають також ідею зробити фестиваль мігруючим. Так, склалося географічно, що на Тернопільщині є і Козова, і Козлів, Козина, дві Козівки і одна Баранівка.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)