На Тернопільщині суд призначив домашній арешт прокурору

gazpostach

На Тернопільщині суд призначив домашній арешт прокурору

На Тернопільщині суд посадив під домашній арешт прокурора, якого звинувачують в отриманні хабара. Про це повідомляє сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області.

Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту прокурору Кременецької місцевої прокуратури, підозрюваному у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Посереднику, який передавав кошти від місцевого жителя співробітнику прокуратури, оголошено про підозру у пособництві в отриманні неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, 21 лютого на Тернопільщині при отриманні хабара затримали працівника Кременецької місцевої прокуратури. Посадовець вимагав у місцевого жителя 2,5 тисячі доларів за непритягнення до відповідальності за незаконне полювання. Співробітники СБ України затримали посередника у Кременці під час отримання ним коштів в особистому автомобілі. Прокурора ж було затримано у приміщенні прокуратури після передачі всієї суми обіцяної «винагороди».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)