Гурт “Холодне Сонце” представив “Чорне вино” (Відео)

gazpostach

Гурт “Холодне Сонце” представив “Чорне вино” (Відео)

Після тривалого затишшя гурт “Холодне Сонце” представив свій кліп на пісню “Чорне Вино”, з однойменного альбому.

На перший погляд, нічого незвичного - музичний гурт презентує новий кліп. Але історія вже переродженого "Холодного Сонця" - зовсім не банальна. У 2014 році гурт майже припинив своє існування, а подальша його доля була невідома у зв’язку із хворобою фронтмена гурту - Василя Гоцка.

Сьогодні Василь Гоцко пригадує:

Після перенесеної операції на серці, я втратив голос. До мене в реанімацію підвозили інших прооперованих людей, і всі вони могли адекватно розмовляти в той час, як я лише шептав....

Річ у тім, що у моїй трахеї залишили інтубаційну трубку на усю ніч, хоча від наркозу я прокинувся вже через 25 хв. після закінчення операції. Лікарі просто не дочекалися мого приходу до тями і відклали все до ранку. Процес дихання відбувався штучно-примусово через апарат майже, як у Дарт Вейдера, і пам'ятаю, що вночі мені постійно бракувало повітря.  Саме трубка, яка затисла мої голосові зв'язки на цілу ніч, була всьому причиною.

Йшли дні, місяці, а голос не повертався…

До цього додався ще один шокуючий момент - у мене різко впав зір. Наді мною в палаті висів годинник, прикріплений сріблястим гвинтом до стіни. Щоранку я прокидався і дивився на цей гвинт. Проблема в тому, що я не міг побачити його чітких граней. Виявилось також, що моя ситуація унікальна, оскільки ні хірург, ні медперсонал не пригадували зі свого досвіду таких післяопераційних симптомів.

Кожен наступний ранок я жив надією, що ці грані почнуть з'являтись і тим, що голос повернеться.

Так тривало декілька місяців...

В ті моменти було просто невідомо, як життя рухатиметься далі. Про те, чи співатиму і творитиму, думати просто поки не доводилось. Однак, була одна незакінчена важлива справа: альбом "Чорне Вино", який був майже готовим до того, щоб вийти в люди. І, коли я більш-менш прийшов до тями після реабілітації (зір таки відновився), я повернувся до зведення записаного матеріалу.

На щастя, через півроку голос поступово почав до мене повертатись, а ми з новим колективом - продовжували грати разом. Наступив момент, коли ми вирішили підготувати концертну програму і відродити Холодне Сонце.

Якось, мій товариш і партнер по роботі Костянтин Штифурак (який став продюсером музичного відео) запропонував разом зняти кліп. Його товариш, Геннадій Кисельов, режисер, шукав гурт для втілення своїх ідей. Власне, так ми й знайшлися.

backstage

Взагалі, пісня "Чорне Вино" - це історія про боротьбу з внутрішніми демонами та залежностями. У кліпі Геннадій це показав як образ дівчини у Чорному Вині, що переслідує героя, який зв'язаний з нею і, хоча прагне звільнитися, ніяк не може розірвати цей зв'язок. В кінці, врешті-решт, вона проривається у реальний світ.

P.S. В альбомі можна чути стукіт серця, що виходить на передній план. Якщо прислухатись, звучання цього стукоту не є звичним. Неначе його супроводжує якийсь ще додатковий дзвінкий призвук. Це – не дефект запису: ним є клацання механічного аортального клапана, яким врятували моє життя кардіохірурги.”
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)