У Тернополі, на Новому світі з’явиться житловий комплекс «Green line»

gazpostach

У Тернополі, на Новому світі з’явиться житловий комплекс «Green line»

Будівельна компанія «Креатор-Буд розпочинає будівництво нового житлового комплексу «GREEN LINE». Розташується він на Новому світі, зокрема, посеред малоповерхової житлової забудови на вулиці Вільховій.

Ця територія вирізняється екологічною чистотою, адже є віддаленою від гамірних магістралей. Додатковий затишок майбутнім власникам осель створить те, що новобудова буде близько розміщена до парку та мальовничої набережнаої Тернопільського ставу.

Як зазначають у компанії «Креатор-Буд», на території комплексу буде вдосталь місця, аби безпечно паркувати автівки мешканців. Та водночас баланс чистоти повітря забезпечить озеленення території. Довершать повноцінну інфраструктуру комплексу - вбудовані громадські приміщення та сучасний відпочинковий простір зі спортивними та ігровими елементам.

«Житловий комплекс «GREEN LINE» - для тих, хто розуміє справжні цінності, - підкреслюють у компанії. – Комфортні квартири з виглядом на Тернопільський став пропонуються саме для гурманів комфорту. Яскравий експресивний фасад підкреслює своїм дизайном екологічність комплексу. А цікаві архітектурні рішення з планування, панорамні вікна, засклені лоджії та балкони не залишать байдужими поціновувачів комфорту».

Отримати детальну інформацію щодо квартир у новому комплексі та розглянути планування можна на сайті компанії: www. kreator-bud.com, а також у відділі продажу за адресою: м.Тернопіль, вул. Листопадова, 1.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)