Готуйте парасолі: рясні дощі і грози не оминуть і Тернопільщину (карта)

gazpostach

Готуйте парасолі: рясні дощі і грози не оминуть і Тернопільщину (карта)

Фото - з мережі Інтернет

Майбутній тиждень в Україні буде спекотним і дощовим. Опади очікуються по всій країні. Місцями - з грозами.

Про це повідомляє Погода УНІАН.

У понеділок, 26 липня, по всій країні очікується ясна сонячна погода, місцями - з невеликою кількістю хмар. На заході буде +26°...+29°, на решті території до +32°.

Погода в Україні 26 липня / фото УНІАН

Вівторок, 27 липня, принесе в Україну дощі. Вони пройдуть у Волинській, Рівненській та Львівській областях. У Тернопільській - грози. Температура по всій країні підніметься до +31°...+34°.

Погода в Україні 27 липня / фото УНІАН

У середу, 28 липня, дощі просунуться вглиб країни. У цей день опади очікуються вже в західних, північних і деяких центральних областях. Буде як і раніше спекотно, до +33°...+35°.

Погода в Україні 28 липня / фото УНІАН

29 липня лити буде практично по всій країні. Лише в південних областях очікується суха погода. На заході України трохи знизиться температура, буде +27°...+29°, на решті території до +34°.

Погода в Україні 29 липня / фото УНІАН

У п'ятницю, 30 липня, дощі з грозами змістяться на схід і південь країни. По всій країні очікується температура в межах +29°...+33°.

Погода в Україні 30 Липня / фото УНІАН

На вихідних дощі знову прийдуть на захід України. У суботу опади очікуються також у Вінницькій області та в Криму. А в неділю, 1 серпня, дощі очікуються в західних, центральних, а також в Харківській і Сумській областях.

Погода в Україні 31 липня / фото УНІАН

Погода в Україні 1 серпня / фото УНІАН
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)