“Горбатий” міст у Тернополі перекритий частково (Відео)

“Горбатий” міст у Тернополі перекритий частково (Відео)

Рух транспорту через "горбатий" міст частково перекрили.

З 18 квітня через "горбатий" міст можна проїхати лише однією смугою. Рух цією ділянкою частково перекритий до 23 квітня, зазначає "Тернопіль1".

По черзі перекриватимуть різні смуги руху. Спочатку буде перекрита та смуга руху на мості, якою водії курсують від проспекту Степана Бандери в напрямку вул. Микулинецької.

Під час проведення ремонту водіям доведеться від просп. Степана Бандери проїжджати вулицею Татарською, далі лише через вулицю Глибоку та вулицю Дівочу, не заїжджаючи на міст. Через міст їхати зможуть лише ті транспортні засоби, що курсують від вулиці Микулинецької і вул. Князя Острозького (так званої «Рогатки»), далі необхідно буде повернути на вулицю Дівочу або на вулицю Глибоку».

Під час проведення поточного ремонту шляхопроводу, працівники ТОВ «Тернопільмостобуд» заплановали замінять два аварійних деформаційних шви. Оскільки під мостом проходить колія, роботи з ліквідації аварійності проводитимуться виключно у денну пору доби.

Уже з 1 травня рух транспорту в Тернополі зміниться

Відсьогодні через "Горбатий міст" можна проїхати лише однією смугою рухуЗ 18 до 23 квітня частково перекрили рух на вулиці Замонастирській, так званому "Горбатому мості". По черзі перекриватимуть різні смуги руху. Спочатку буде перекрита та смуга руху на мості, якою водії курсують від проспекту Степана Бандери в напрямку вул. Микулинецької. Під час проведення ремонту водіям доведеться від просп. Степана Бандери проїжджати вулицею Татарською, далі лише через вулицю Глибоку та вулицю Дівочу, не заїжджаючи на міст. Через міст їхати зможуть лише ті транспортні засоби, що курсують від вулиці Микулинецької і вул. Князя Острозького (так званої «Рогатки»), далі необхідно буде повернути на вулицю Дівочу або на вулицю Глибоку». Під час проведення поточного ремонту шляхопроводу, працівники ТОВ «Тернопільмостобуд» заплановали замінять два аварійних деформаційних шви. Оскільки під мостом проходить колія, роботи з ліквідації аварійності проводитимуться виключно у денну пору доби.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 19. April 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)