Головний санітарний лікар країни розповів, що робити у разі появи симптомів коронавірусу (відео)

gazpostach

Головний санітарний лікар країни розповів, що робити у разі появи симптомів коронавірусу (відео)

Фото - з мережі Інтернет

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як діяти, якщо підозрюєте у себе коронавірус, а вам відмовляють у тестування й госпіталізації.

Про це він сказав в ефірі "Сніданку з 1+1".  "Той, хто захворів, повинен бути на щоденному моніторингу і на медико-санітарному спостереженні у сімейного лікаря, щоб не пропустити критерій, коли буде необхідна госпіталізація, щоб не допустити ускладнень, які можуть бути несумісні з життям", - наголосив Ляшко.

Ляшко прокоментував ситуацію, коли зять померлого від коронавірусу на Прикарпатті чоловіка розповів, як подружжя намагалося отримати медичну допомогу, а сімейна лікарка ігнорувала симптоми недуги.

"Кожен такий випадок повинен розглядатися як мінімум клініко-експертними комісіями при ОДА, а також Національною службою здоров'я України (НСЗУ), яка контрактувала сімейних лікарів і зобов'язала їх надавати ту чи іншу допомогу. Для цього ми рекомендуємо телефонувати на гарячу лінію МОЗ (0 800 505 201) та повідомляти про такі випадки", - зазначив Ляшко.

Він також додав, що ситуацію зобов'язані з'ясувати, однак попросив не маніпулювати, а допомагати лікарям. "Надалі, якщо є питання до сімейного лікаря, воно переадресовується на НСЗУ...

Водночас я закликаю не маніпулювати, я закликаю допомагати лікарям, які сьогодні працюють в надскладних умовах" - додав головний санітарний лікар. Головний санітарний лікар країни прокоментував, що робити у разі появи симптомів коронавірусу
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)