Голова Тернопільської ОДА – єдиний погодився прийняти на каратнин евакуйованих з Китаю

gazpostach

Голова Тернопільської ОДА – єдиний погодився прийняти на каратнин евакуйованих з Китаю

Фото - з мережі Інтернет

Тернопільська ОДА – єдина з адміністрацій, яка не відхилила пропозицію українського уряду прийняти на карантин людей із Китаю, повідомляє сайт "Тернополяни".

Нещодавно в Уряді держави вирішували, яка з областей України прийме до себе на тимчасові обсерваційні заходи людей із Китаю. Представники всіх облдержадміністрацій країни в один голос сказали ні, окрім Тернопільської, яку очолює Ігор Сопель. Так, на Львівщині посадовцям особливо неприйнятною видалася така ідея прийняти у себе приїжджих.

Відтак, за сприяння лояльного Сопеля рішення було прийнято. Майже сто людей з «Піднебесної», де панує коронавірус, поїдуть в санаторій Медобори в селі Конопківка біля Микулинець на Тернопільщині. А цілодобовий супровід для евакуйованих з Китаю людей забезпечить нацгвардія. Озброєне військове формування супроводжуватиме людей усю дорогу. Про це журналістам «Тернополян» стало відомо із власних джерел.

Також на Урядовому порталі йдеться, що Кабінет Міністрів України виділив кошти на 14-денний нагляд евакуйованих людей з Китаю. Літак для евакуації українців з Китаю вилітає з Києва у вівторок, 18 лютого.  Всього людей, які потребують обсервації, на сьогодні близько ста. Серед них 65, яких буде евакуйовано, 18 членів екіпажу, 3 медики, 4 працівники ДСНС та по два працівники Державної митної служби та Державної прикордонної служби України.

Одразу після приземлення будуть здійснені всі заходи безпеки — літак відразу направляється на санітарну стоянку. Необхідні митні процедури будуть здійснюватися в костюмах біозахисту.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)