Голова Тернопільської облради закликав жителів краю виконати свій громадянський обов’язок

Голова Тернопільської облради закликав жителів краю виконати свій громадянський обов’язок

Віктор Овчарук закликає прийти на виборчі дільниці.

Побороти свою пасивність, а саме небажання голосувати на виборах, закликав усіх краян голова обласної ради Тернопільщини. Віктор Овчарук переконаний, що зволікати не можна, оскільки президентські вибори-2019 стануть одними з найвизначніших у подальшому розвитку України.

"31 березня ми всі складатимемо іспит на громадянську позицію. У цей день вирішуватиметься питання подальшого розвитку нашої держави як демократичної, сучасної країни у співдружній сім’ї європейських країн. Ми обиратимемо Президента, а отже у значній мірі і подальший зовнішньополітичний вектор розвитку України.
Революція Гідності, створення нової української армії, а відтак і гідна відсіч російському агресору,  успіхи України на світовій арені, безвіз та отримання незалежності Православною Церквою України, переконаний,  чітко дали відповіді на питання, якою хоче бачити кожен з нас нашу державу завтрашнього дня. Ми, українці, своїми життями задекларували свій демократичний, громадянський, національний, врешті-решт, цивілізаційний вибір. Переконаний, що тернополяни підтвердять його і на виборчих дільницях у неділю 31 березня. Тож закликаю прийти та проголосувати усіх жителів області. Проголосувати своїм серцем, розумом, сумлінням. Вірю, що у жодному разі не повторяться ганебні випадки продажу та купівлі голосів, як і будь-яких інших кримінальних маніпуляцій. Впевнений, що кожен із краян на гіркому досвіді переконався, що будь-які спроби вплинути на волевиявлення відкривають шлях до влади, насамперед, злочинцям та негідникам", – зазначив голова облради.
 
Звернувся голова облради і до членів виборчих дільниць на Тернопіллі:
"Не зважаючи на кандидата, якого ви представляєте, ваш обов’язок перед громадою Тернопілля – забезпечити повноцінну роботу дільниць та можливість усім виборцям здійснити своє громадянське право – проголосувати!
Пам’ятаймо, що 31 березня ми обиратимемо не лише Президента України, – ми обиратимемо подальший цивілізаційний шлях України. А відтак і майбутнє наших дітей! Тож дійте так, щоб у жодній мірі не жалкувати і не соромитись за свої вчинки, за свій вибір!"Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)