Голова СБУ завітав до волонтерів у райцентр на Тернопільщині (Фото)

gazpostach

Голова СБУ завітав до волонтерів у райцентр на Тернопільщині (Фото)

Василь Грицак поспілкувався зі збаразькими волонтерами і родинами НС.

До волонтерів і родичів Героїв Небесної Сотні на Збаражчину завітав голова СБУ Василь Грицак. Про його візит у соцмережі повідомив керівник волонтерського штабу Збаража і батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка - Володимир.

"Сьогодні до нас у Збаразький Штаб завітав Василь Грицак. Зустрічався з родинами НС Тернопільщини. Мали змогу без офіціозу поспілкуватись на різні теми, починаючи від політики і аж до проблем розслідування розстрілу Небесної Сотні(гострих кутів не оминали). Нам не байдужа доля України і гасло - Україна понад усе! - для нас не просто слова.
Скажу свою суб'єктивну думку. Я не хочу, щоб за помилки політиків українці платили ціну, яку заплатила моя родина. Мені шкода, що в такий хиткий час перемін, та ще й під час війни - ці офіцери полишають свої пости. Певен, що і вони робили помилки, не помиляється той хто нічого не робить. Але вже тільки за те, що вони не пустили війну на всю Україну і що ми за ці роки не здригались від терактів, в Метро, супермаркетах і на вулицях, їм варто потиснути руку.
п.с. тепер можна кидати в мене камінці", - пише Володимир Голоднюк.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)