Голова ОДА Володимир Труш відвідав перший Чортківський центр масової вакцинації

gazpostach

Голова ОДА Володимир Труш відвідав перший Чортківський центр масової вакцинації

На першому поверсі Чортківського  медичного коледжу запрацював перший центр масової вакцинації. Володимир Труш, під час робочої поїздки, 12 липня, оглянув процес роботи центру.

Станом на сьогодні для людей доступні всі три вакцини: «AstraZeneca», «CoronaVac» та «Pfizer». Щеплення препаратом AstraZeneca роблять тим, хто вже отримав першу дозу, решту охочих мають змогу щепитися китайською  вакциною CoronaVac. Препарат американського виробництва Pfizer, згідно з дорожньою картою МОЗ, отримають працівники закладів освіти та охорони здоров’я. Попри те, що вакцини різних виробників, всі вони сертифіковані та визнані ВООЗ.

«Робота почалась організовано. Дуже приємно, що працівники медичного коледжу, на базі якого розгорнутий Центр масової вакцинації, працюють злагоджено та ефективно. – коментує голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш. – Але найголовніше, що сюди прийшли вмотивовані люди, які однозначно бажають захиститися від смертельно небезпечної хвороби. Це дуже гарний приклад для всіх інших населених пунктів Тернопільщини та досвід масовї вакцинації. Такий формат роботи вакцинальних бригад дає змогу охопити  щепленням значну кількість людей».

Пункт вакцинації працює по буднях з 9:00 до 17:00, у вихідні та святкові – з 9:00 до 14:00. Отримати щеплення можуть всі охочі віком від 18 років і старше. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)