Голова ОДА Володимир Труш привітав скаутську організацію «Пласт» з річницею створення

gazpostach

Голова ОДА Володимир Труш привітав скаутську організацію «Пласт» з річницею створення

12 квітня 1912 року у Львові пластуни склали першу Пластову присягу, Пласт є найстарішою скаутською організацією, саме 12 квітня 1912 року була складено першу Пластову присягу, котра об’єднала активних та свідомих людей у всьому світі. За 109 років Пласт виховав не одне покоління справжніх українців, патріотів, котрі готові віддати своє життя за Батьківщину. І сьогодні, в часі воєнних дій, ми бачимо, що чимало пластунів мужньо захищають Україну. Прикладом для багатьох є наш земляк Віктор Гурняк, котрий Героїчно загинув у боротьбі за нашу Незалежність. Вічна пам'ять Героям! Важко переоцінити ваш внесок у розвиток та формування патріотичних цінностей.

Ваша мета – виховувати добрих громадян та жити за його законами. Пласт дає ту іскру у середині, яка дозволяє боронити Україну, свій край і в той самий час бути завжди вірним Богу.

Хочу побажати усім пластунам впевненості, віри та бажання працювати на благо України та Тернопільщини. Щоб ви й надалі прославляли велич нашої нації та були гідними синами й дочками нашої землі.

З повагою, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)