Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш прозвітував про рік на посаді

gazpostach

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш прозвітував про рік на посаді

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш прозвітував про рік на посаді. Він наголосив, що цей рік був важкий для області, країни і світу.

«Цей рік був сповнений викликів і випробувань. І один з них – пандемія COVID-19. Так, ми підсилили роботу лабораторного центру, який на сьогодні є найпотужнішим в Західному регіоні. Закупили обладнання, підготували приміщення нового корпусу. Це зробили в надзвичайно короткі терміни. Завдяки цьому установа може проводити понад 2 тисячі досліджень у добу», - зазначив Володимир Труш.

Нові відділення відкриті у обласному фтизіапульмонологічному центрі, де сьогодні надають допомогу найважчим пацієнтам.  Новий корпус для пацієнтів з COVID-19 на 105 ліжок відкрито в університетській лікарні. За кошти спонсорів було проведено ремонтні роботи, за бюджеті –закуплено усе необхідне обладнання.

«В області підготовлено 1951 ліжок для надання допомоги хворим на COVID-19. 90% ліжкового фонду підведено для кисню. У закладах охорони здоров’я встановлено кисневі станції. Оновлено обладнання в опорних лікарнях на суму 42 млн. грн.. Закуплено апарати УЗД-апарати, рентген-апарати та бочки для збереження кисню.Триває модернізація шести приймальних відділень – трьох у Тернополі, по одному у Кременці, Чорткові та Бережанах. Усі відділення будуть адаптовані до найновіших стандартів надання допомоги», - наголосив голова ОДА.

2020 рік став роком ремонту доріг. В області відремонтували навіть ті ділянки, які потребували ремонту 20 або й 30 років.
«Впродовж року в області капітально відремонтовано 162 км доріг державного значення. Це рекордний показник за останні десять років. Найбільша дорога у нас «М-19», яка перетинає область з півночі на південь. Роботи тривали на декількох ділянках.  Думаю, усі присутні вже бачили результат. Це кардинально інша дорожня артерія краю», - констатував Володимир Труш.

Два інших об’єкти - траса «Тернопіль- Броди» та дорога «Р-43» у Ланівцях. Окрім дорожнього полотна, відремонтовано 5 км тротуарів, зроблено нову розмітку, встановлено 126 ліхтарів. Тепер жителі області зможуть швидко та безпечно дістатись з Лановеччини до Хмельниччини та Києва.

«У цьому році ми маємо ще амбітні плани та цілі. Але жоден проект не вдалося б реалізувати без команди. Без людей, яких ви сьогодні тут бачите, і людей, які зараз на своїх місцях працюють над втіленням нових проектів», - зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, Володимир Любомирович Труш  призначений головою Тернопільської ОДА  19 березня 2020 року.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)