Гімн України у рок-стилі заспівали тернополяни (Відео)

Гімн України у рок-стилі заспівали тернополяни (Відео)

Юні тернополяни заспівали гімн України у рок-стилі.

Ви маєте нагоду почути гімн України в стилі рок. Юні тернополяни долучилися до всеукраїнського флешмобу і заспівали змінений гімн, повідомляє "Тернопіль1".
Оновлений рок-гімн України заспівали маленькі тернополяни. Ці дітлахи учасники табору "Веселі канікули з Богом", який влаштували у "Карітасі". Кажуть, таке виконання гімну їм сподобалося набагато більше, адже він веселіший за оригінал.
"Ми співали Гімн України, але змінений. Ще ми танцювали, готувалися до виступу. А ще ми малювали картини", кажуть учасниці табору "Веселі канікули з Богом" Богдана і Катерина.
Так діти відгукуються про свій літній відпочинок, який організували благодійники цього тижня. Також кажуть, нелегко, але весело було вчити танець, який теж є частиною флешмобу.

Такого ви ще не чули: тернополяни заспівали гімн України у рок-стилі

Такого ви ще не чули: тернополяни заспівали гімн України у рок-стиліЧи встигли ви вже почути оновлений рок-гімн України? Якщо ні, то у вас є така можливість. Адже юні тернополяни долучилися до всеукраїнського флешмобу і заспівали змінений гімн. Оновлений рок-гімн України заспівали маленькі тернополяни. Ці дітлахи учасники табору "Веселі канікули з Богом", який влаштували у "Карітасі". Кажуть, таке виконання гімну їм сподобалося набагато більше, адже він веселіший за оригінал. "Ми співали Гімн України, але змінений. Ще ми танцювали, готувалися до виступу. А ще ми малювали картини", кажуть учасниці табору "Веселі канікули з Богом" Богдана і Катерина. Так діти відгукуються про свій літній відпочинок, який організували благодійники цього тижня. Також кажуть, нелегко, але весело було вчити танець, який теж є частиною флешмобу. У цьому дітям допомагала хореограф Ніно.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 21. Juni 2019
Загрузка...