Галицька Партія одна з небагатьох, чиї намети бачили в Тернополі у міжвиборчий період

gazpostach

Галицька Партія одна з небагатьох, чиї намети бачили в Тернополі у міжвиборчий період

Впродовж п’яти років тернополяни бачать на вулицях міста намети Української Галицької Партії. Кандидатка на посаду міського голови Тернополя Ірина Яремчук каже, працювали впродовж цього часу, роздавали газети, обговорювали проблематику і заклали найважливіше у передвиборній програмі. 

— Ми свої намети почали ставити не лише перед виборами, а кілька років тому. В 2017-18 роках ми проводили опитування, які є в тернополян, то люди були здивовані. Перше їхнє запитання: «А що, зараз вибори?». Так звикли, що партії з’являються лише в передвиборчий період, що спершу не могли навіть повірити. І ми відразу надавали юридичні консультації, часто люди стикались з поганою роботою ЖЕКів, не знали, що робити в таких випадках, ми допомагали готувати звернення, — розповідає Ірина Яремчук в ефірі телеканалу Тернопіль 1.

За її словами, найчастіше в наметах або самі кандидати, або прихильники. Як зазначила Ірина Яремчук, вона з однопартійцями спілкується з людьми через соціальні мережі, приїжджає на живі зустрічі.

Проблеми, які найгостріше стояли для тернполян, врахували при написанні програми «Місто щасивих сімей», з якою команда Української Галицької Партії йде в міську раду.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)