Galaxy S21: нижчі ціни роблять вибір між S21, Plus та Ultra ще складнішим

gazpostach

Galaxy S21: нижчі ціни роблять вибір між S21, Plus та Ultra ще складнішим

Samsung переформатував серію Galaxy S, щоб розширити коло покупців. Але який із трьох нових телефонів краще вибрати?

Компанія анонсувала:

  • Galaxy S21;
  • Galaxy S21 Plus;
  • Galaxy S21 Ultra.

Нижча ціна

Нова серія Samsung S21 пропонує чимало оновлень, удосконалень та нових функцій, але загалом вона не має кардинальних відмін, порівняно з серією S20, якщо не враховувати ціну. Samsung знизив початкові ціни на всі телефони серії S21.

Компанія заявила, що змогла знизити ціни через те, що компоненти нових телефонів коштують дешевше. Також можна припустити, що частково різниця в ціні між серіями S21 і S20 зумовлена тим, що вартість S20 і S20 Plus була завищеною.

Що стосується S21 і S21 Plus, то Samsung приділив увагу характеристикам та специфікаціям і здійснив розумні компроміси, які витягнули телефони з «верхньої полиці».

Samsung Galaxy S21 Ultra, окрім відсутності зарядного пристрою (жоден з телефонів Galaxy S21 не постачається із зарядним пристроєм або дротовими навушниками), має однакові або покращені характеристики, порівняно з минулорічним S20 Ultra. S21 Ultra здається більш вишуканою версією S20 Ultra.

Низькі ціни відображають реальність того, що світ вже більше року перебуває в умовах пандемії, через яку зменшилися доходи мільйонів людей. Тепер для багатьох достатньою підставою для придбання телефону є те, що нова серія S21 фінансово більш доступна, ніж сімейство S20.

Чи варто купувати Galaxy S21

Серед усіх трьох телефонів S21 має найбільшу потенційну аудиторію. Якщо у вас обмежений бюджет, то він, мабуть, саме для вас. Якщо розглядати усі три нові телефони, то S21 не здається таким складним, як два інших. А багато хто хоче мати пристрій, який буде простим і зрозумілим.

Чи варто купувати Galaxy S21 Plus

S21 Plus привабливий тим, що має більший акумулятор та екран. Це також телефон для тих, хто не хоче пристрою початкового рівня, і в той же час не прагне мати модель найвищого класу, оскільки вартість її занадто висока.

На відміну від пластикової задньої панелі S21, Plus та Ultra мають міцне та стійке до подряпин скло Gorilla Glass Victus. Слід також зазначити, що всі три телефони пило- та водостійкі і не зіпсуються, якщо їх занурити у воду на 1,5 метра і тримати там протягом 30 хвилин.

Чи варто купувати Galaxy S21 Ultra

S21 Ultra ймовірно придбають, по-перше, споживачі, які хочуть отримати найкращі характеристики. А є такі, хто мало цікавиться функціями, а просто бажає одержати річ, як б підкреслювала статус. Технічно просунутих юзерів S21 Ultra приваблюватиме вдосконаленнями і модернізаціями системи камер. Завдяки підтримці S-Pen (це перший телефон Galaxy, який її отримав) S21 Ultra може привернути увагу користувачів Galaxy Note, які підшукують інший варіант.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)