Футбол з Порошенком: У Великих Гаях відбулася гра вихованців школи «Реал Мадриду» (Фото)

gazpostach

Футбол з Порошенком: У Великих Гаях відбулася гра вихованців школи «Реал Мадриду» (Фото)

Футбол з Порошенком. Під час візиту на Тернопільщину Петро Олексійович завітав у Великогаївську громаду, де молоді спортсмени, вихованці школи «Реал-Мадриду», грали у м‘яча. Близько року тому на таке тренування, на цьому ж стадіоні приїздила дружина п‘ятого Президента - Марина.

«Ми повинні працювати і продовжувати рух заради цих дітей. Щоб вони мали змогу грати у футбол та розвиватися у вільній, міцній державі. Так само, як ми відстоювали національні інтереси, так само, як ми відбивали атаки. Тільки завдяки спільній боротьбі, спільній позиції, спільній молитві ми здобули те, чим можемо пишатись. Тож не змарнуймо жодного голосу на парламентських виборах. 4, 5 мільйони українців мене підтримали, розсіюватися сьогодні не можна», – зазначив Петро Порошенко.

Він також закликав зробити правильний вибір і проголосувати за Тараса Юрика, який є діючим депутатом та кандидатом по даному округу.

«Дякую Президенту, що вистояв, дякую за підтримку. Дякую за те, що такі громади, як Великогаївська стали прикладом успішності реформ. Ми не маємо права сьогодні усім цим знехтувати, заради нашого майбутнього, заради цих дітей, які нині тут займаються футболом, заради тих, хто боронить нашу країну від ворога. Сьогодні поле бою не лише на сході, сьогодні полем бою буде і Парламент. Час боротьби настав», – наголосив під час виступу Тарас Юрик.

Традиційно під час зустрічі усі мали можливість сфотографуватися із найуспішнішим Президентом України.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)