Фундаментом цієї держави є армія, мова, віра, – Ірина Фріз на Тернопільщині

gazpostach

Фундаментом цієї держави є армія, мова, віра, – Ірина Фріз на Тернопільщині

Міністр у справах ветеранів,  член політради Партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз завітала на Тернопільщину. У рамках візиту вона поспілкувалася у Більче-Золотецькому санаторії із ветеранами війни, які служили на сході України, їхніми родинами, а також із медичним персоналом закладу. Ірина Фріз побувала також у місті Заліщики і на святковій літургії у Катедральному Соборі Святих Апостолів Павла і Петра, що у Чорткові.

Ірина Фріз завітала також у рідне село Шупарку, що у Борщівському районі, де за словами народного депутата Олега Барни, міністру подарували борщівську вишиванку.

«Відбулась тепла і щира зустріч із жителями села, рідними, відвідини могил родичів та передача подарунка  від односельців — це борщівська вишиванка. Торік було спрямовано 3,5 млн гривень державних коштів на початок будівництва фундаменту школи. Цьогоріч вже затверджено і перераховано 10 млн грн. для продовження робіт з серпня. Загальна вартість проекту упродовж 3 років складає 35 млн гривень. Окрім цього, на 2 млн грн. було закуплено обладнання та комп’ютери для школи за сприяння Ірини Фріз. Працюймо далі», — зазначає Олег Барна.

Під час зустрічі Ірина Фріз наголосила на важливості збереження національних цінностей і досягнень, які були напрацьовані за останні 5 років.

«Фундаментом цієї держави є армія, мова, віра. Це базові цінності, які дають нам можливість рухатися далі до родини європейських країн», – зазначила Ірина Фріз.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)