ФСБ підтвердила інформацію про підозру українців у підготовці терактів

gazpostach

ФСБ підтвердила інформацію про підозру українців у підготовці терактів

фсбФедеральна служба безпеки Росії підтвердила затримання 25 громадян України за підозрою в підготовці терактів на території РФ. Як повідомляють РИА Новости, відповідна інформація оприлюднена центром громадських зв'язків відомства.

"В результаті вжитих заходів у зв'язку з інформацією про наміри представників так званого "Правого сектора" київського "Майдану" здійснити на території РФ диверсійно-терористичні акти в період з 14 по 16 березня 2014 року в 7 регіонах Росії (Ростовська, Волгоградська, Тверська, Орловська, Білгородська області, Республіка Калмикія і Республіка Татарстан) були виявлені та затримані 25 громадян України", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 3 квітня, російський телеканал НТВ повідомив, що 25 громадян України, серед яких троє активістів "Правого сектора", затримані за підозрою в підготовці диверсій на території Росії.

У прес-службі партії "Правий сектор" назвали маячнею інформацію російських ЗМІ про присутність активістів партії серед затриманих українців.

У Службі безпеки України також назвали маячнею цю інформацію. У МЗС України повідомили, що перевіряють цю інформацію.

gazeta ua
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)