Фільм за романом Шкляра «Чорний ворон» вийшов у прокат

gazpostach

Фільм за романом Шкляра «Чорний ворон» вийшов у прокат

Історична драма “Чорний ворон” Тараса Ткаченка за мотивами однойменного роману Василя Шкляра вийшов 5 грудня у широкий прокат.

І режисер, і автор бестселера наголосили, що це перший фільм про Холодноярську республіку і ті події актуальні дотепер, бо вони перегукуються з нашим часом.

“Дуже добре, що маємо фільм про Холодний Яр. Художній, повнометражний, історичний. Не побоюсь цього слова — блокбастер. Я думаю, що так, як і роман, цей фільм стане воїном у теперішній українсько-російській війні. Це фільм про ту війну, яка триває сьогодні! І він вас ще раз переконає, що ми переможемо!” - зазначив Василь Шкляр.

Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ

Він закликав не ототожнювати фільм із книжкою.

“Як каже режисер, книжка - 500 сторінок, а сценарій — 50. І роман неможливо увібгати у таке кіно. Але Тарас Ткаченко зробив дуже добру роботу”, - сказав письменник.

Як повідомляв Укрінформ, фільм “Чорний ворон” створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно компанією “ТЕТ-Продакшн” на замовлення телеканалу “1+1”. Стрічка відтворює одну з найдраматичніших сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках.

Головну роль у картині виконує Тарас Цимбалюк. Інші ролі зіграли Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даниїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталія Сумська, Віктор Жданов.

Режисер фільму Тарас Ткаченко. Оператор – Олександр Кришталович. Художник - Ігор Філіпов. Генеральний продюсер – Олександр Ткаченко.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)