Фільм про одного з наймолодших бійців, що поліг біля Пісків, викликав у тернополян сльози

gazpostach

Фільм про одного з наймолодших бійців, що поліг біля Пісків, викликав у тернополян сльози

Фото - з мережі Інтернет

Вчора, 13 листопада в Тернопільському технічному університеті відбулася прем'єра фільму про студента, бійця 5-го Окремого батальйону ДУК Степана Стефарука «Позивний "24"».

Як повідомив у соцмережі Фейсбук журналіст з Тернопільщини Михайло Ухман, документальна стрічка припала до душі глядачам. Люди навіть плакали під час показу.

—  Ми не професіонали у цій справі, проте, ми бачили, як плачуть глядачі. А це найкраща нагорода. Попереду знову зйомки, поїздка на фронт, тому що війна триває, прошу не забувати. А тепер хочу подякувати усім, хто нам допомагав. Вибачте, якщо когось не напишу. Перш за все хочу подякувати своєму другу і побратиму _ Сергій Норд. Він зрозумів і підтримав мене в цьому проекті. Тепер ми одна команда. Хочу зазначити, що розпочинав я цей проект з іншими людьми. Та вони виявилися не тими з ким можна робити такі справи. Для них війна і розуміння війни з усім її негативом _ дещо викривленні. А тепер ті, без кого цей фільм не вийшов би. Низький уклін батькам і родині Стефана, побратимам з ДУК ПС, ЗСУ, викладачам університету, — йдеться у дописі.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)