Фестиваль «Файне Місто» – море драйву та яскравих емоцій разом з ТМ Тернопільське

gazpostach

Фестиваль «Файне Місто» – море драйву та яскравих емоцій разом з ТМ Тернопільське

Найвідоміший тернопільський фестиваль «Файне Місто», який цього року відбудеться з 25 по 28 липня, є найочікуванішою музичною подією року. За словами організаторів, територія вільних людей передбачається досить густонаселеною – орієнтовно два десятки тисяч поціновувачів музики, драйву і яскравих емоцій.

Генеральний спонсор «Файного Міста» - ТМ Тернопільське – допоможе створити незабутню фестивальну атмосферу. Недарма кажуть, що Тернопіль направду є центром усього смачного, натурального та якісного! «Файне» - зрозуміле і близьке всім і кожному!

«Файне Місто»-2019 вражає масштабами: понад 100 виконавців з різних країн виступатимуть на шести сценах. Серед них - найяскравіші гурти не тільки з України, а й з Німеччини, Швеції, Швейцарії, Ітлаії, Австрії, Росії.

Тож кожен із громадян території вільних людей з-поміж цього розмаїття обере те, що найближче саме йому. Насолоджуватися улюбленою музикою на фестивалі допоможе тернопільське пиво. Тож смакуй «Файне»! Відчуй усю атмосферу «Файного Міста»!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)