Фахівець та патріот Віктор Овчарук підсилив команду Барни

Фахівець та патріот Віктор Овчарук підсилив команду Барни

141020143_11В області, як і в цілому в Україні, продовжуються державотворчі процеси. Запровадження адміністративної реформи дасть можливість суттєво змінити гуманітарну сферу, а саме охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Але для реалізації поставлених завдань повинна бути підібрана команда професійних молодих людей, однодумців, світогляд яких сформований на патріотизмі, відданості державі.

З огляду на це, підтримуємо призначення на посаду в.о.заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Овчарука В.В., розпорядження щодо якого вже підписане.

Віктор Овчарук, працюючи в департаменті охорони здоров’я на посадах начальника відділу організаційно-методичної та кадрової роботи, заступника директора, проявив себе як талановитий менеджер.

Саме під його керівництвом та за його сприяння в області запроваджено інститут сімейної медицини, реорганізовано структуру екстреної медичної допомоги, в лікувальних закладах введено нові протоколи надання медичної допомоги, проводиться поетапне реформування майбутніх лікарень інтенсивної допомоги, переоснащення їх обладнання і цей перелік можна продовжувати.

Його життєве кредо – творити добро, допомогти людині в біді, не стояти осторонь від подій в державі.

Чуйність, порядність, високий інтелект, патріотизм – всі ці риси є притаманні пану Віктору. Не дивно, що він активно включився у процес організації надання медичної допомоги демобілізованим, створення центрів медико-психологічної та реабілітаційної допомоги учасникам антитерористичної операції на базі лікувальних закладів області.

За ініціативи Віктора Овчарука та головних лікарів лікувально-профілактичних закладів було організовано збір коштів, медикаментів для військових, відправлено в АТО бригади швидкої медичної допомоги, налагоджено тісну співпрацю з волонтерськими організаціями.

Не час зараз шити ярлики, копирсатися у брудній білизні, час оцінювати людей за їх конкретні зроблені справи та підставляти плече допомоги у реформуванні гуманітарної сфери краю заради нашого доброго майбутнього.

Колектив КУТОР «Тернопільський обласний комунальний протитуберкульозний диспансер»
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)