Епіфаній покликав на спільну молитву кандидата, на окрузі якого розташована Почаївська лавра

gazpostach

Епіфаній покликав на спільну молитву кандидата, на окрузі якого розташована Почаївська лавра

Богдан Яциковський щиро вітає візит Владики Єпіфанія на Тернопільщину.

Кандидат в народні депутати по 164 округу Богдан Яциковський зустрівся з Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм

- Наш патріотичний край, колиска національного відродження, заслужив бути в числі перших регіонів, куди завітав Митрополит Київський і всієї України. Без сумніву його візит на Тернопільщину дасть новий потужний поштовх для розбудови помісної церкви, - зазначив кандидат у народні депутати.

Під час теплої зустрічі з Владикою Єпіфанієм на Тернопільській землі, Богдан Яциковськийотримав від Блаженнішого благословення. У короткій розмові Митрополит наголосив на необхідності шанувати права та свободи, надані українцям Господом і гарантовані Конституцією та закликав творити щасливе майбутнє своєї держави.

Цього ж дня Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній заклав камінь під будівництво Свято-Воскресенського храму в Тернополі.

- Ця подія надзвичайно важлива для всіх українців. Початок спорудження величного Божого Храму незалежної української церкви у нашому місті символізує всеперемагаючу віру у Господа та любов до України, - переконаний Богдан Яциковський.

А ще, під час спільних молитов за мир, спокій, злагоду в державі, Предстоятель покликав Богдана Яциковського та запросив усіх християн на Божественну Літургію і молебень з вшанування пам'яті 44-х загиблих воїнів УПА в урочищі Зімно, що поблизу села Бодаки на Збаражчині. Вона розпочнеться сьогодні о 10 годині ранку.

- Трагедія, яку ми нині вшановуємо, загиблі, за яким ми всі нині щиро молимося – ще одна героїчна сторінка боротьби нескореної УПА за вільну Україну. Пам'ять про волинських повстанців, як і пам'ять про всіх учасників національно-визвольної боротьби – нетлінна. Вона спонукає нас до жертовності в ім’я України, до розбудови нашої незалежної держави, - наголосив кандидат у народні депутати.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)