Епідситуація в області нестабільна, але є тенденція до покращення, – Володимир Труш (відео)

gazpostach

Епідситуація в області нестабільна, але є тенденція до покращення, – Володимир Труш (відео)

труш

Голова ТОДА Володимир Труш.

Протягом останніх двох днів у Тернопільській області спостерігається позитивна тенденція щодо покращення епідпоказників, але цього недостатньо для перегляду зонування у Тернопільській області.

На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Державна комісія з питань ТЕБ та НС може розглянути пропозиції щодо зміни статусу регіону за рівнем епідеміологічної небезпеки лише у тому випадку, якщо тенденція щодо покращення показників зберігається протягом п’яти днів. Про це йдеться у постанові №641. Тому наступне засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС відбудеться 7 серпня. Члени комісії заслухають інформацію щодо наступних трьох днів і прийматимуть відповідне рішення», - зазначив Володимир Труш.

За словами в. о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр» Юлії Кравчук, епідситуацію, яка зараз виникла в області, можна охарактеризувати як нестійку у зв’язку з тим, що є значні передумови до поширення даного захворювання на території Тернопільщини.

«COVID-19 ми реєструємо на всіх адміністративно-територіальних одиницях нашого регіону. Відповідно, є значне коливання епідпоказників. За основними критеріями Кабінету Міністрів, станом на 2 серпня, область не відповідала за двома показниками. Станом на 3-4 серпня ми відповідаємо 4-ом критеріям і відповідно динаміка наших показників позитивна з тенденцією до зниження, що говорить про налагодження епідситуації у регіоні», - резюмувала Юлія Ковальчук.

За попередню добу в області лабораторно підтверджено 27 нових випадків захворювання на COVID-19, з них 7 – у Тернополі.

Начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук розповів, що у лікувальних закладах області сьогодні перебувають 164 хворих, з них 35 у важкому стані.

«Спостерігаємо спад поширення COVID-19 в області. Є випадки, коли хворі поступають у медзаклад у важкому стані, з важкими пневмоніями й ускладненнями. Також поступають багато хворих у яких не підтверджено коронавірус, але є клініка коронавірусної інфекції. Зменшується показник заповненості ліжкомісць хворими на COVID-19 – сьогодні він становить 35,3%. Найбільше хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні у лікарні швидкої допомоги, фтизіопульмонологічному центрі, Чортківській та Монастириській районних лікарнях. Ситуація контрольована», - наголосив Володимир Богайчук.

https://www.facebook.com/oda.te.gov.ua/videos/293754828714634/

Епідситуація в області нестабільна, але є тенденція до покращення

🔎Епідситуація в області нестабільна, але є тенденція до покращення.📌"Державна комісія з питань ТЕБ та НС може розглянути пропозиції щодо зміни статусу регіону за рівнем епідеміологічної небезпеки лише у тому випадку, якщо тенденція щодо покращення показників зберігається протягом п’яти днів. Про це йдеться у постанові №641. Тому наступне засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС відбудеться 7 серпня. Члени комісії заслухають інформацію щодо наступних трьох днів і прийматимуть відповідне рішення», - зазначив Володимир Труш.🙂Слідкуйте за нашими новинами на інших майданчиках:#Сайт - http://www.oda.te.gov.ua/#Телеграм - https://t.me/ternopil_ODA#Іnstagram - https://cutt.ly/sp9Gp7QГолова Тернопільської ОДА Володимир Труш

Gepostet von Тернопільська обласна державна адміністрація am Mittwoch, 5. August 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)