Екс-наркоман розповів, як зіпсував здоров’я амфетаміном (Відео)

gazpostach

Екс-наркоман розповів, як зіпсував здоров’я амфетаміном (Відео)

Наркотичні речовини у твердих, рідких, кристалічних та порошкоподібних формах, спецобладнання для виготовлення синтетичних наркотиків, ваги, засоби для фасування, гроші, довідники з адресами та два автомобілі - усе це під час 15-ти санкціонованих обшуків вилучили оперативники Тернопільщини.

Працівники управління стратегічних розслідувань спільно з слідчими ГУНП в Тернопільської області та бійцями спецпідрозділу КОРД під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури виявили та знешкодили нарколабораторію з виготовлення амфетаміну.

Викрили нарколабораторію у Тернополі: колишній наркоман розповів, як зіпсував здоров’я амфетаміном

Викрили нарколабораторію у Тернополі: колишній наркоман розповів, як зіпсував здоров’я амфетаміномНаркотичні речовини у твердих, рідких, кристалічних та порошкоподібних формах, спецобладнання для виготовлення синтетичних наркотиків, ваги, засоби для фасування, гроші, довідники з адресами та два автомобілі - усе це під час п'ятнадцяти санкціонованих обшуків вилучили оперативники Тернопільщини. Працівники управління стратегічних розслідувань спільно з слідчими ГУНП в Тернопільської області та бійцями спецпідрозділу КОРД під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури виявили та знешкодили нарколабораторію з виготовлення амфетаміну.

Gepostet von Т1 Новини am Donnerstag, 23. April 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)