Екс-нардеп з Тернопільщини розповів про мільярдні корупційні схеми від "нових" очільників

gazpostach

Екс-нардеп з Тернопільщини розповів про мільярдні корупційні схеми від "нових" очільників

11159557_397601370419661_4586234075088569998_nКолишній народний депутат України від Тернопільщини, а нині - радник глави МВС Авакова Михайло Апостол на своїй сторінці у "Фейсбук" розповів про старі корупційні схеми від "нових" очільників окремих державних підприємств.

Знищивши і довівши до банкрутства таких державних монстрів, як:
- ДАК "Хліб Україна" у власності якої було більше 90 елеваторів, порти, млини;
- ДП "Хлібінвестбуд", десяток інших великих підприємств, не понісши покарань, хоч їхня вина була повністю доказана слідством, вони сьогодні продовжують знищувати останні залишки держвласності, заради особистого збагачення, надіючись знову не понести відповідальності.
Наголошую: "старі і нові" своє отримають. МИ НАД ЦИМ ПРАЦЮЄМО!
Сьогодні про одну державну структуру ДПЗКУ, яка створена для обслуговування і погашення китайського кредиту в сумі 1,5 млрд. доларів шляхом продажу кукурудзи.
Внаслідок приходу до керівництва цієї структури, команди менеджерів компанії РАЙЗ, компанії "Сільгосппродукт", радників Миколи Присяжнюка стала велика загроза не тільки у зриві виконання українсько-китайського кредиту, але й нанесення збитку державі в сумі 3-4 млрд. доларів.
Декілька фактів:
- закуплено на кошти китайців 55 тис. тонн кукурудзи по 238,5 дол. за 1 т, а продано китайцям по 223 дол. за 1 т. Збитки державі 852 тис. дол.;
- перечислено швейцарській фірмі, де один із керівників є співвласником, 180 млн. грн, а зерно не отримано, кошти подаровані;
- купівля за китайські кошти на суму 16 млн. доларів ячменю, порушені угод з Китаєм, що може привезти до розриву угоди і сотні млн. штрафних санкцій;
- перечислено ПП "Сільгосппродукт" передплата в сумі 160 млн. коштів, але зерно в Китай не відгрузилося.
Таких фактів багато, слідство буде розбиратися, разом із ЗМІ і громадськими організаціями.
І найголовніше: керівництво ДПЗКУ відмовилося від форвардних закупок у своїх українських товаровиробників, закупляючи продукцію в самих себе. Це при тому, що ДПЗКУ безкоштовно користується державними елеваторами, портами і млинами.
... Легко критикувати уряд за порушення і корупцію, самим же створювати і управляти цими корупційними схемами, - підсумовує Михайло Апостол.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)