Екіпаж корвета "Тернопіль"захопили.Моряки відчували себе покинутими владою

gazpostach

Екіпаж корвета "Тернопіль"захопили.Моряки відчували себе покинутими владою

Корвет Тернопіль"Місто" уже писало про те, що  вчора,близько сьомої вечора 20 озброєних ворожих чоловіків висадилися на палубу корвета "Тернопіль".Екіпаж був готовий стояти до кінця, але військове керівництво України не приймало ніяких рішень.

Вдералися окупанти при допомозі шумоімітації із буксира, який блокував  вихід корвета із Севастопольської бухти, висадилися на палубу корабля.

Корвет українського флоту “Тернопіль” захоплений російським спецназом в Севастопольській бухті, повідомив представник командування бригади надводних кораблів ВМС України, куди входить “Тернопіль”.

“Близько 20 спецназівців штурмували корвет “Тернопіль”, з метою недопущення можливих жертв ми спробували уникнути збройного конфлікту”, – сказав агентству “Інтерфакс-Україна” представник командування бригади.

За його твердженням, екіпаж був готовий стояти до кінця, але військове керівництво України не приймало ніяких рішень.

“Ми військові, давали присягу народу України, і залишалися вірні їй, проте керівництво не давало ніяких наказів, в результаті чого ми виявилися покинутими”, – сказав представник командування бригади.

Він також повідомив, що з усіх кораблів бригади залишився незахопленим корабель управління “Славутич”, однак найближчим часом екіпаж очікує штурму.

“Все, що може статися в результаті штурму, залишається на совісті тих, хто не прийняв рішення стосовно дій екіпажу”, – підсумував співрозмовник.

Голова Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних сил України Ігор Крочак, зсилаючись на телефонну розмову із командиром корабля, капітаном третього рангу Максимом Ємельяненком, каже:

-Корвет «Тернопіль» за жодних обставин не зміг би вийти в море, оскільки протягом уже більше двох тижнів був заблокований. Екіпаж залишився вірним Україні.

Капітан  екіпажу висловив щиру подяку за величезну підтримку – моральну та матеріальну – усім громадянам України, а особливо тернополянам.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)