Дивани клік кляк – основні переваги

gazpostach

Дивани клік кляк – основні переваги

Назва моделей походить від специфічного звуку при розкладанні дивану. Цей варіант ввійшов в побут не так давно, але вже встиг завоювати популярність серед поціновувачів комфортабельних м’яких меблів. В основу розробки нового дизайну ввійшла попередня модифікація “книжка”, та в сучасній інтерпретації покращена фіксація і регулювання положення підлокітників. Придбати вишуканий варіант дивану клік кляк (eurodivan.com.ua/divany/filter-and-klikklyk/) можливо на офіційному сайті компанії Eurodivan.

Які матеріали використовуються для оббивки?

Естетичний вигляд так само як і комфортабельність напряму залежать від матеріалів виготовлення обшивки м'якої частини дивану. Частіше за все застосовуються:

  • Бавовна - класичний матеріал. Відрізняється гіпоалергенністю, різномаїттям кольорів, принтів.
  • Шкіра - найбільш затребуваний варіант. Завжди виглядає вишукано, підходить як для домашнього інтер’єру, так і офісного. Як варіант можливо придбати диван з еко замінником натуральної шкіри.
  • Флок - синтетичний матеріал. Зносостійкий. В його складі присутні також натуральні волокна, але в процентному співвідношенні переважає синтетика. Цей факт не погіршує загальних якостей матерії, навпаки робить її міцною, та стійкою до механічного пошкодження.
  • Мікрофібра - відома своїми якостями. Вона відштовхує вологу, не викликає алергічну реакцію. Навіть стійка до вогню, важкозаймиста. Це робить її безпечною, витривалою до зносу.

Також можливі варіанти поєднання різних видів волокон, задля створення ліпшої, міцнішої матерії. Наявність синтетики покращує якості натуральних матеріалів.

В чому переваги моделі клік кляк?

Завоювали популярність дивани подібної конструкції завдяки наступним якостям:

  • Надійність конструкції. Металевий каркас забезпечує надійність кріплень.
  • Компактні розміри. Можливо поставити в приміщення навіть невеликого розміру.
  • Комфортність. Висока спинка дозволяє приємно розміститись на дивані і відпочити.
  • Зручність у використанні. Зафіксувати диван можливо в кількох положеннях - сидяче, напівсидяче та спальне місце.
  • Функціональність. Багато моделей мають додаткові ящики для білизни, ортопедичні матраци, чохли, що знімаються.

Неможливо пропустити серед переваг також яскравий дизайн та довговічність. Строк експлуатації дивана клік кляк сягає 30 років, при умовах правильного користування.

Якщо виникає проблема вибору моделі дивана, то дана модифікація ідеально підходить як для спальні, так і ділового офісного приміщення. Тож варто придбати і випробувати всі позитивні сторони такої конструкції.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)