На Тернопільщині уже зафіксовано двадцять смертей від пташиного грипу

gazpostach

На Тернопільщині уже зафіксовано двадцять смертей від пташиного грипу

Понад 20 білих лебедів, які зимували на річці Дністер, загинули у селі Вільховець Борщівського району.

16 січня в с. Вільховець  Борщівського району  на р. Дністер, яка належить до заповідної зони «Дністровського каньйону»  виявлено загиблих лебедів у кількості 21 шт.

Для встановлення причини загибелі тіла лебедів направлено у випробувальний центр державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту населення Тернопільської ОДА.

За результатом лабораторного дослідження відібраного біоматеріалу виявлено РНК вірусу пташиного грипу (тип А, субтип Н5).

17 січня проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Борщівській райдержадміністрації.

За результатами засідання комісією вирішено прибережну зону р. Дністер поблизу с. Вільхівці Мельнице-Подільської громади Борщівського району (ширина зони 100 метрів та довжина 3 км) оголошено неблагополучною щодо захворювання тварин на пташиний грип та накладено карантинні обмеження з 17.01.2017.

Затверджено план заходів по ліквідації пташиного грипу серед  домашніх тварин та недопущення поширення пташиного грипу на територію Борщівського району.

Про це пише Галас
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)