Два тижні до і після Великодня Тернопіль прийматиме гостей

Два тижні до і після Великодня Тернопіль прийматиме гостей

Протягом місяця в Тернополі відбудуться ярмарки і фестивалі.

Туристичний сезон у Тернополі почнуть вже цього тижня. Далі впродовж місяця в нашому місті відбудеться низка цікавих дійств, інформує Туристично-інформаційний центр.

"Не знаєш куди поїхати на великодні та травневі свята?
Чкурни у Тернопіль на вихідній! У нас є чим дивувати та захоплювати! А як тобі ці 5 причин, Чому потрібно відвідати Файне місто з 12 квітня по 12 травня?
 Перша, ти потрапиш на Великодній ярмарок у Файному! з 12 квітня по 12 травня, наповнений безліччю цікавинок, таких як: яйце розміром з Гулівера, відкрита виставка писанок та креативніфотозони і звичайно є цікаві майстер-класи та змагання для усієї сім'ї. Ну і куди ж без боїв крашанками на звання "Найміцніше яйце Великодня" і водного батлу "Дівчина з відром".
 Друга, організуємо унікальні екскурсії, на яких, відправимо у минуле, покажемо місця сили та "оточимо" містикою. А ще, розіграємо подорож Тарнополем усіх часів, та ще й БЕЗКОШТОВНО на Екскурсія "1540", яка відбудеться 15 квітня о 18:00!
 Третя, подаруємо тобі чудову атмосферу для роздумів та відпочинку на Мистецький фестиваль "Ї", який відбуватиметься 3-5 травня. Відомі митці, молоді художники та музиканти заворожать своєю майстерністю та талантом!
Четверта, ти відчуєш насолоду на фестивалі Духовної пісні, що триватиме 20-21 квітня. Безліч виконавців, неймовірна атмосфера. І усе це для тільки для тебе!
 П'ята, на Фестиваль Тернопільська БРАМА з 10 по 12 травня, скуштуєш найсмачніші частування, спробуєш унікальні наливки та відгуляєш крутечу укротеку!
Святкуй у Тернополі! Стань частиною міста!"
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)