Душила, коли лікувала зуби: у Рівному стоматолога викрили у регулярному побитті дітей (відео)

gazpostach

Душила, коли лікувала зуби: у Рівному стоматолога викрили у регулярному побитті дітей (відео)

У Рівному стався скандал після публікації кількох відео з участю місцевої стоматологині, яка била та погрожувала дітям, лікуючи їхні зуби.

Відео з тортурами малих відвідувачів з’явилися у YouTube.

У насильстві жінку запідозрили ще раніше, проте самі лише чутки не дали справі зрушити з місця. Після наполягання з боку громадськості записи відеокамер зі стоматологічного кабінету поширили в інтернеті – вони підтвердили побоювання містян.

На кадрах першого відео жінка погрожує маленькій пацієнтці стоматологічним приладдям, а потім пробує її душити. На другому відео стоматологу разом з помічницею силою вдалося посадити хлопчика у крісло, однак лікування зубів супроводжувалося побиттям.

Як пояснила авторка публікації Вікторія Мамотюк, мама дівчинки з відео була тією, хто захищав лікарку публічно, вона не знала, що її дитина – одна з жертв стоматолога.

«Жінка каже, що до останнього не могла повірити своїм очам, адже лікарка знала про інвалідність трирічної дівчинки та хворобу серця. Сьогодні вона пише заяву в поліцію», – йдеться у дописі у Facebook.

Батьків хлопчика з другого відео знайти поки не вдалося. Відомо про щонайменше три сім’ї потерпілих, з якими наразі працюють адвокати.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)