Дурисвітство збаразької чиновниці позбавило освітян району доплат, а дітей – умов для навчання

Дурисвітство збаразької чиновниці позбавило освітян району доплат, а дітей – умов для навчання

Нещодавно на Збаражчині виник черговий скандал, напряму пов’язаний з в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту Збаразької РДА Оксаною Бернадин. Саме через її некомпетентність працівникам освітніх закладів району не повністю виплатили встановлену законодавством надбавку. Причому, з 20 до 10 відсотків у січні знизили доплати за престижність педагогічної праці без будь-яких пояснень, а ще гірше – без завчасних попереджень.

Такі дії збаразьких чиновників і, передусім, Оксани Бернадин, грубо порушують Закон України «Про оплату праці» та урядові постанови, які регламентують надбавки освітян. Тож не дивно, що вчителі району вирішили добиватися справедливості усіма доступними та законними методами, а також звернулися за допомогою до депутата обласної ради Богдана Яциковського. Його гостра реакція на це неподобство не забарилася.

- Не так давно мені довелося «розплутувати» цілий букет зловживань Оксани Бернадин щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Доброводівської школи. Йдеться про те, що за її безпосередньої участі переможцем цього конкурсу визнали місцевого вчителя, який у минулому через побиття учня вже мав проблеми із законом. На грудневій сесії обласної ради депутати підтримали мої справедливі вимоги провести службове розслідування некомпетентних чи заангажованих дій чиновниці РДА, скасувати результати конкурсу і провести відбір на посаду керівника Доброводівської школи з акцентом на особисті моральні та професійні якості кандидатів та з врахуванням думки освітян і громадськості села, які до мене звернулися. Не минуло й місяця, як маємо новий прецедент – неповна виплата надбавок всім освітянам району, - обурюється Богдан Яциковський.

За словами керівника фракції РПЛ в обласній раді, реагуючи на це порушення законодавства та урядових постанов, які регламентують надбавки вчителям за престижність педагогічної роботи, він оперативно звернувся в обласне управління держпраці з вимогою дати належну оцінку діям Оксани Бернадин та зобов’язати районну владу повністю виплатити освітянам зароблені кошти.

Тим часом, ще не встигли в райдержадміністрації толком виправити "косяки" недолугої функціонерки від освіти, як Оксана Орестівна «вляпалася» у чергову аферу. Цього разу вона виявилася замішана у зриві тендерних процедур, які проводило управління освіти Збаразької РДА.

Якщо уважно проаналізувати офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі "Prozorro", то випливає, що торги на хлібопродукти, рибу, м'ясо, молоко та вершки, вершкове масло, газове паливо, нафтопродукти та дистилятори з тріском провалилися. І тепер, окрім невиплати надбавки, додасться ще відсутність харчування в усіх навчальних закладах району, підвезення дітей до шкіл, і, найголовніше, відключення всіх закладів освіти від газопостачання.

- Ось так через дурисвітство однієї людини та у результаті бездіяльності райдержадміністрації вся освітня галузь району опинилася у ступорі. З метою виправлення ситуації я вже звернувся у прокуратуру області і сподіваюся, що правоохоронні органи без зволікань відреагують на мої депутатські запити та дадуть належну оцінку і злочинній некомпетентності в. о. начальника управління освіти, молоді і спорту Збаразької РДА Оксани Бернадин, і тим чиновникам, які безпідставно захищають її від справедливого покарання та не менш справедливого обурення освітян і громадськості району, - повідомив Богдан Яциковський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)