Дорогу до Кременця нарешті доремонтовують (Відео)

gazpostach

Дорогу до Кременця нарешті доремонтовують (Відео)

На фінішну пряму вийшов ремонт дороги Тернопіль-Кременець.

Саме через відрізок шляху Тернопіль-Кременець найчастіше пролягає маршрут наших земляків до столиці України. Офіційна назва дороги -  М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, яка перетинає Тернопілля з півночі на південь, нагадує "Тернопіль1".

Частину траси, а саме 87 км, від Тернополя до Кременця відновлюють з 2016 року. Цьогоріч на завершення робіт виділили 270 млн. грн державних коштів.

Майже 5 км дороги біля села Білокриниця уже відремонтували. Фахівці кажуть, зроблений повний комплекс робіт, а саме фрезування старого покриття, укріплення основи, укладання вирівнюючого асфальтобетону і верхній шар, це щебенево-мастиковий асфальт.

Ще на двох ділянках траси М-19 дорожники Тернопільщини продовжують працювати. Це під’їзд до Кременця і дорога через Го̒ринку. За сприятливої погоди роботи завершать до двох тижнів. Після цього на відремонтовану частину дороги нанесуть розмітку.

На завершальному етапі ремонт дороги з Тернополя у напрямку столиці

На завершальному етапі ремонт дороги з Тернополя у напрямку столиці Найпопулярніша дорога з Тернополя до Києва. Це М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, яка перетинає Тернопілля з півночі на південь. Частину траси від Тернополя до Кременця, а це 87 кілометрів, відновлюють від 2016 року. У 2019-му на завершення робіт держава виділила 270 мільйонів гривень. У Службі автомобільних доріг зараз працюють над останніми ділянками об’єкта. Майже 5 кілометрів дороги біля села Білокриниця уже відремонтували. Фахівці кажуть, зроблений повний комплекс робіт, що включав в себе фрезування старого покриття, укріплення основи, укладання вирівнюючого асфальтобетону і верхній шар, це щебенево-мастиковий асфальт. Ще на двох ділянках траси М-19 дорожники Тернопільщини продовжують працювати. Це під’їзд до Кременця і дорога через Го̒ринку. За сприятливої погоди роботи завершать до двох тижнів. Після цього на відремонтований автошлях нанесуть розмітку.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 24. Mai 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)