Доріжку на вулиці Чумацька, на яку дали гроші з держбюджету, вже облаштували (Відео)

gazpostach

Доріжку на вулиці Чумацька, на яку дали гроші з держбюджету, вже облаштували (Відео)

Пішохідну доріжку до ресторану "Хутір" вже проклали.

За сучасними європейськими технологіями в Тернополі облаштували нову велодоріжку. На початку робіт ми інформували, що прокладають доріжку за рахунок субвенції із держбюджету.
Нову доріжку для пішоходів та велосипедистів від клубу Riverside до ресторану Хутір зробили за сучасними європейськими технологіями, використовували суміш щебеню, піску і цементу.
Протяжність маршруту складає 670 метрів. У міській раді запевняють, дана ділянка є абсолютно безпечною для пішоходів та велосипедистів.

Міський голова Сергій Надал каже - це перша черга ремонту. Далі планують відремонтувати ділянку до Дальнього пляжу.

За сучасними європейськими технологіями в Тернополі облаштували нову велодоріжку

За сучасними європейськими технологіями в Тернополі облаштували нову велодоріжкуНова доріжка для пішоходів та велосипедистів від клубу Riverside до ресторану Хутір. Зробили її за сучасними європейськими технологіями, використовували суміш щебеню, піску і цементу. Протяжність маршруту складає 670 метрів. У міській раді запевняють, дана ділянка є абсолютно безпечною для пішоходів та велосипедистів. Міський голова Сергій Надал каже - це перша черга ремонту. Далі планують відремонтувати ділянку до Дальнього пляжу.

Gepostet von Т1 Новини am Donnerstag, 18. Juli 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)