Доремонтовують відрізок траси, який був незавершений вже кілька років

gazpostach

Доремонтовують відрізок траси, який був незавершений вже кілька років

Відрізок дороги між Тернополем і Рівненщиною важливий своїм сполученням. Адже ця траса сполучає не одну область зі столицею України. Проте вже декілька років шматок дороги біля смт.Вишнівець, що на Тернопіллі, був недоремонтований.

Майже всю трасу від Тернополя до Кременця відремонтували нещодавно. Лише біля селища Вишнівеь, села Горинка частина дороги залишалася без ремонту. Та цьогоріч взялися вже за неї, повідомляє Служба автомобільних доріг області.

"Розпочали роботи на першому об'єкті, оновлення якого передбачено у 2020 році Укравтодором та Урядом України. Мова йде про відрізок автошляху М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.

На 8 кілометрах дороги поблизу сіл Старий Вишнівець, Вишнівець та Горинка буде відфрезовано старе покриття, відновлено тротуари та освітлення, здійснено ресайклінг основи дороги, укладено 2 шари асфальтобетонного покриття. Переможцем тендеру стала компанія "Техно-Буд-Центр".

Сьогодні, 21 квітня, підрядник приступив до фрезування перших 3 кілометрів відрізка. Працює 2 фрезувальні машини.

Дорога М-19 є важливою частиною Європейського автомобільного маршруту Е85 та відіграє ключову роль для Тернопільської області − сполучає міста Кременець, Збараж, Тернопіль, Теребовля, Чортків, Заліщики. Вона перетинає область із півночі на південь. Ділянку траси М-19 від м. Тернопіль до кордону з Рівненщиною розпочали ремонтувати у 2015 році. Це майже 80 км.

Оновлення 8 кілометрів автошляху М-19 біля сіл Старий Вишнівець, Вишнівець та Горинка є надзвичайно важливим з точки зору сполучення Тернополя з Києвом", - пише Служба автомобільних доріг Тернопілля.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)