Мережу “підірвав” допис тернопільського священика про щастя в дрібницях

Мережу “підірвав” допис тернопільського священика про щастя в дрібницях

132Відомий тернопільський священик і блогер протоієрей Євген Заплетнюк написав мотивуючий пост у мережі, який уже здобув популярність у багатьох користувачів Фейсбуку та інших соціальних мережах. 

"Цим постом я б хотів ще раз пригадати нам усім, що наше щастя - в простих речах, у дрібничках, які ми постійно можемо робити один одному: в доброму слові, щирій похвалі за щось, нехай навіть не дуже важливе, в канапці з кавою до ліжка, у випадковому дотику чи обіймах , в неочікуваному телефонному дзвонику чи залишеній на столі записці для своєї половинки з жартом, зрозумілим лише вам двом. Комусь навіть стане в нагоді смс або «лайк» під постом чи фото. Кілька таких дрібницьдля коханої людини – і вона буде вважати свій день цілком щасливим. Які б неприємності чи проблеми її не раніше підстерігали. Повірте, що ці речі, насправді, значно дорожчі, ніж ми самі їх оцінюємо.

Якщо людина захоче стати щасливою – вона має для цього всі необхідні ресурси вже сьогодні. Особливо – людина віруюча, яка з самого народження відчуває присутність Божу та Його Премудрий промисел у своєму житті. Бо ж Заповіді Божі – це зовсім не кайдани, які заважають нам розвиватися чи стримують наш ріст. Насправді ж, це те, що оберігає нас із вами від помилок і дурниць, нерозважливих вчинків, чимало з яких можуть спотворити нам усе життя. Таким чином Бог піклується про нас, бо хоче всіма способами допомогти нам. І обов’язок Церкви та кожного священика є частіше нагадувати про це людям.

Люди, ви завжди варті кращого! Перестаньте жити лише минулим чи тільки майбутнім. Ваше минуле вже пройшло, а майбутнього може не бути, або воно буде зовсім не таким, яким ви собі нафантазували. Тому, не відкладайте своє покаяння, не відкладайте власне щастя на завтра. Прийміть Божу любов уже сьогодні, цінуйте та живіть із нею. Нехай вона змінює вас та преображає всі аспекти вашого життя. Учіться любити Бога, ближніх і самих себе. Так, і себе теж..."

 

 Загрузка...