Допоможіть вилікувати рак батькові 9-ти дітей (Відео)

Допоможіть вилікувати рак батькові 9-ти дітей (Відео)

У багатодітній сім'ї Задойоних захворів годувальник.

У сім'ї Задойоних звикли: тут головний чоловік. Проте вже близько двох тижнів мама з дітьми сама, повідомляє "Доба" з посиланням на "Тернопіль1". У голови сімейства, батька 9-ти дітей, діагностували рак.

На початку червня, Андрій Задойоний почав скаржитись на погане самопочуття, до того ж втратив 25 кг ваги.

"Ми звернулися на лікування. Нам поставили невтішний діагноз - у нього рак прямої кишки, метестази пішли в печінку, нирку і трохи є в легенях" - розповідає дружина хворого пані Наталя.

Лікарі констатують - хвороба прогресує з кожним днем, тому операція потрібна терміново. Родичі роблять все, щоб врятувати життя чоловіка. І хоча активно допомагають рідні та знайомі, але необхідної суми все одно мало. Треба 300 тисяч грн. Яким чином їх зібрати - Задойоні не знають.

Зараз Андрій перебуває на лікуванні у Тернопільському онкодиспансері. Завдяки підтримці рідних не опускає рук, адже має заради кого жити. Вдома на нього чекають діти та кохана дружина. Вже цього тижня чоловік поїде у Львів. Там медики мають зробити дві операції та провести кілька курсів хіміотерапії.

Багатодітна мама в розпачі та просить небайдужих допомогти врятувати життя чоловіка та люблячого батька. Номер картки Приватбанку 5168 7573 9373 1163 (Задойона Наталія Петрівна).
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)