Допомогти хворій дівчинці просять небайдужих (Фото)

Допомогти хворій дівчинці просять небайдужих (Фото)

Щомісяця на лікування 15-річної Вікторії потрібні чималі кошти.

Донька Ігоря та Лідії Ноги - Вікторія росла здоровою дівчинкою. Та раптом з нею трапилось лихо, з яким доводиться боротися вже більше 5-ти років, пише "Чортків.City".

Ігор Нога розповідає: "Проблеми зі здоров`ям почались у Вікторії у 2014 році, в десятирічному віці. До того це була гарна, життєрадісна дівчинка, яка співала зі мною, бачачи приклад батька, бо я на той час працював музикантом на весіллях. Веселилася.

Восени, коли йшла до школи, не хотіла взувати капчики на шнурівках, бо, каже, не може зав`язати. І ми вдома помітили, що дитина не дуже добре володіє лівою ручкою. Вона хотіла взуття на резиночках або замочку. Тоді ми поїхали в Тернопіль, потім у Київ, зробили МРТ. З`ясувалося, що на шийному відділі зліва є та астроцитома - пухлина головного або спинного мозку.

Розпач, паніка. Ніхто не очікував такого. У Києві лікарі виписали курс хіміотерапії. Результат був плачевний: дитину нудило, волоссячко все випало. Потім в інституті нейрохірургії імені Бурденка у Москві Вікторії зробили операцію. Ліві рука та нога почали працювати відсотків десь на 70, до того працювали приблизно лише на 50%. Організм дитини почав відновлюватися. З того часу ми кожного року робили МРТ, начебто все було добре.

Але навесні минулого року дитина почала ні з того, ні з сього блювати, нудило часто. Поїхали на МРТ. Виявили новоутворення у правій скроневій долі. Знову.

У Києві у відділенні нейрохірургії дитячого віку Інституту нейрохірургії імені академіка Андрія Ромоданова зробили другу операцію. Після неї потрібна була променева терапія, яку досі проходимо. Але дякуємо Богові, Бог нам посилає людей, які приносять гроші, підтримують, розраджують. Ми мали з чим їхати на операцію.

Раніше батько Вікторії нам розповів, що на лікування дитини щомісяця потрібно приблизно 70 тисяч гривень:

– Прооперувались у Києві цього року, потім були на променевій терапії два місяці, а зараз пройшли шість курсів хіміотерапії. І ще маємо проходити наступні курси. Препарати дуже дорогі, на місяць потрібно в середньому 70 тисяч гривень. Люди, церкви допомагають, ми дуже вдячні, – розповів батько дівчинки, Ігор Миколайович.

Батьки Вікторії досі сподіваються на допомогу. Тож нижче розміщуємо реквізити для перерахунку коштів:

Ощадний Банк

5167490185935690 Нога Ігор Миколайович 

Картка Приватбанку

4149 4390 0929 0051 Нога Ігор МиколайовичОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)